Menü Kapat

One Punch Man İnceleme

One Punch Man İnceleme

Pek fazla insan tarafından sevilen ve devamı merak konusu olan, daha çok komedi türündeki One Punch Man inceleme yazısıyla karşınızdayız.

one punch man

A, B, C olarak adlandırılan şehirlerde birçok süper kahraman, kötü kahramanlar ya da canavarlar bulunmaktadır. Saitama ise bu süper kahraman grubunda yer almakta ancak bu işi eğlencesine yapmaktadır. Bir zamanlar saçları var iken o kadar fazla çalışmış, antrenman yapmıştır ki saçları dökülmüştür. Ancak bunun karşılığında inanılmaz derecede güçlenmiştir. Öyle güçlenmiştir ki önüne çıkan her canavarın işini tek yumrukta bitirebilmektedir. Bu durumdan da çok sıkıldığı için karşısına kendisi kadar güçlü bir rakip istemektedir.

Bir diğer baş karakterimiz ise muhteşem özelliklere sahip yarı Cyborg olan Genos’tur. Kötü bir kahramanla savaşırken Saitama’nın gücüne şahit olan Genos, Saitama’nın öğrencisi olmak için kendisine teklifte bulunmuş ve onun öğrencisi olmuştur.

One Punch Man Kaç Sezon ?

Gel gelelim One Punch Man Kaç Sezon? Animemiz toplamda 2 sezondan oluşmakta ve 3. sezonun çıkması bekleniyor. İlk sezonu Netflix’te bulunurken 2. sezonu bulunmuyor.

one punch man

One Punch Man İzlenir mi ?

Konusunu söyledik ancak kendi görüşlerimizi belirtmedik. Biraz da onlardan bahsedelim. One Punch Man İzlenir mi ?

Komedi ve aksiyon türünde olan bu yapım çok fazla bölüm sayısı da olmadığından çerezlik izlenecek, fazla zamanınızı almayacak ve izlemeye kesinlikle değecek bir anime olduğunu düşünüyorum.

Sizi sıklıkla güldürmesinin yanında çoğu zaman da gaza getirecektir. Ancak rakip ne kadar güçlü olursa olsun Saitama’nın tek atacağını biliyorsunuz. Gerçi bazen acaba buna atabilir mi diyorsunuz ama sonuç olarak yine de beklenilenin dışında bir şey gerçekleşmiyor. Buna rağmen kendini komik yanlarıyla ve diğer kahramanların güçlerini merak ettirerek izletmeyi başarıyor. Bana kalırsa, eğer aklınızda izlemek gibi bir düşünce varsa sizi pişman etmeyecek, zamanınızı boşa harcamayacak güzel bir animedir.

Ve acaba ilerleyen bölümlerde Saitama’nın karşısına kendisi kadar güçlü bir rakip çıkacak mı onu hep birlikte göreceğiz.

one punch man

One Punch Man 1.sezonu izlemek için Netflix’e buraya tıklayarak gidebilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan Horizon Zero Dawn İncelemesini okumak için buraya tıklayabilirsiniz.

Diğer anime incelemelerimize ulaşmak için de buraya tıklayabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir